بارگذاری ویدئوهای هیات در شبکه آپارات  

با سلام، 
 
بنا به درخواست برخی از اعضای هیات تعدادی از فیلم های هیات
عاشقان امام حسین علیه سلام در شبکه آپارات بارگذاری شد. شما می توانید در ادامه مطالب نحوه دسترسی سریع به فیلم های بارگذاری شده را ببینید.
در ضمن بارگذاری تمامی تصاویر موجود در کانال تعریف شده در دستور کار خدام هیات قرار دارد.
التماس دعا.

ادامه مطلب  

کشته شدن 6دانش آموز و یک راننده در تصادف پراید  

آفتاب: نسیم آنلاین نوشت: حسین پارساپور، سخنگوی اداره کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: دانش آموزان تصادفی اهل روستای حبیب وند سرپل ذهاب بودند که هر روز با خودروی یکی از والدین آنها به مدرسه می رفتند اما آن روز به دلیل مشغله و خرابی خودروی یکی از والدین که باید آنها را به مدرسه می رساند، توسط ..

ادامه مطلب  

فارسی هشتم تیزهوشان  

فارسی هشتم تیزهوشان 
 
این کتاب دو کارکرد مهم دارد؛ یکی دور و یکی نزدیک:
 
نزدیکش امتحان تیزهوشان که بعد از کلاس نهم دارید و دورش امتحان مرحله‌ی اول المپیاد ادبی که مربوط به متوسطه‌ی دوم (همان دبیرستان سابق) است.
در هر دوی این امتحان‌ها تکیه‌ی اصلی سؤال‌ها بر درک متن و معنی است. ما هم در این کتاب جد و جهدمان را گذاشته‌ایم روی همین موضوع، یعنی علاوه بر سؤال‌های لغت و معنی و املاء و تاریخ ادبیات و نگارش و آرایه یک سری سؤال داریم برای سنجش د

ادامه مطلب  

چالش  

عمو پگاه جانم  منو به چالش دعوت کرده:) گفته  یه کتاب معرفی کنم منم کتاب دوستداشتنی
بابالنگ دراز که گوله ای از خاطرات کودکیم باهاش رقم خورده رو معرفی میکنم
قسمتی از کتاب:بابا لنگ دراز عزیز دیشب خواب مسخره ای دیدم که به یک کتاب فروشی رفته ام
و فروشنده کتاب تازه ای به نام "زندگی و نامه های جودی آبوت"برایم آورده! عکس من در اول کتاب
چاپ شده و زیر آن نوشته بود  "ارادتمند واقعی شما، جودی ابوت"  کتاب را خواندم و به صفحه آخر
رسیدم.تا خواستم ببینم روی سنگ

ادامه مطلب  

استقبال از توصیفات قاری مشهور مصری از امیرالمومنین  

                                                                                                                                                          کتاب "منشاوی" درباره امام علی(ع) به چاپ پنجم می رسد   این کتاب شباهت‌های اعتقادات و علایق ملت ایران و مصر به امیرالمؤمنین(ع) را به خواننده مشخص می‌سازد و خدمتی در جهت تقریب مذاهب اسلامی و نزدیکی دو ملت است.   به گزارش خبرگزاری «حوزه»، کتاب «سر دلبران» درباره فضائل امیرالمو

ادامه مطلب  

درگیری اهالی دو روستا در کرمانشاه  

درگیری اهالی دو روستا در کرمانشاه
مصدومان با هلی کوپتر به بیمارستان منتقل شدند
انديشه قصرشيرين : مدیر روابط عمومی مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشاه گفت: به دنبال درگیری اهالی دو روستا در سراب نیلوفر 10 تن مجروح شدند که 6 تن از آنها با اورژانس هوایی به بیمارستان انتقال یافتند. اکبر آزادی گفت: در جریان درگیری اهالی دو روستا در منطقه سراب نیلوفر کرمانشاه 10 نفر مجروح شدند. او گفت: مرکز مدیریت حوادث و فوریت های پزشکی استان کرمانشا

ادامه مطلب  

معرفی برخی اعضای کادر شهرستان و استان  

با تحولات اخیر هیئت شمشیر بازی کرمانشاه که در چند سال گذشته در نوع خود بی نظیر بوده و تبعات مثبت آن نیزکاملا احساس می شود، بر آن شدیم تا برخی از اعضای هیئت استان وشهرستان را معرفی کنیم:
1- ایمان درخشی ، رییس هیئت شهرستان و دبیر هیئت استان، کارشناس ارشد برنامه ریزی شهری و دانشجوی دکترای مدیریت کسب وکار(استراتژیک)، استاد دانشگاه، رییس اسبق اداره خسارت بیمه توسعه استان
2- ناهید خدیوی ، نایب رییس استان، از مربیان و پیش کسوتان ارزنده ورزش شمشیر با

ادامه مطلب  

کمیته استعداد یابی شمشیربازی کرمانشاه تشکیل شد  

هیئت شمشیربازی کرمانشاه اعلام کرد کمیته استعداد یابی تشکیل شده و از هفته اینده کار خود را با دو ارگان ( اموزش و پرورش و شهرداری )آغاز خواهد کرد.
گفتنی است اقدامات اولیه برای همکاری با این دو ارگان انجام گرفته و انتظار می رود در آینده نزدیک شاهد افزایش جذب استعداد این رشته ورزشی در شهرمان باشیم.

ادامه مطلب  

تسلیت هیئت شمشیر بازی به برادران ویسی  

هیئت شمشیر بازی کرمانشاه از طرف ورزشکاران ،مربیان و اعضای هیئت ،مصیبت وارده را به خانواده ویسی علی الخصوص مربیان شایسسته شمشیربازی کرمانشاه آقایان حمید و وحید ویسی تسلیت عرض نموده و از خداوند منان برای جان باختگان این حادثه طلب امرزش می نماید.

ادامه مطلب  

تبریک به مناسبت کسب مدال نقره تیمی شمشیربازی سابر ایران در اینچئون  

هیئت شمشیربازی کرمانشاه با درج مطلبی در فضای مجازی کسب عنوان نایب قهرمانی تیم شمشیربازی(رشته سابر )جمهوری اسلامی ایران را در بازی های آسیایی اینچئون را به جامعه ورزشی بالاخص شمشیربازان شهرمان تبریک گفته و از خداوند منان توفیقات مجدد را برای تیم های اعزامی به مسابقات آسیایی خواستار شد.

ادامه مطلب  

تقدیر هیئت شمشیربازی از تیم های اعزامی  

ایمان درخشی رییس هیئت شمشیر بازی شهرستان کرمانشاه طی پیامی در فضای مجازی از تیم های اعزامی به مسابقات کشوری تقدیر نموده و موفقیت آنها را آرزو کرد. در زیر متن کامل پیام منتشر گردیده .
بسمه تعالی
بدینوسیله مراتب تقدیر و تشکر خودر را از اعضای تیم های اعزامی پسران ودختران در رده های جوانان ونوجوانان اعم از بازیکنان ، مربیان و سرپرست های تیم های اعزامی به جهت  عزم واراده و تلاش وصف ناپذیرشان، را ابراز داشته و از خداوند منان توفیقات روز افزون آنه

ادامه مطلب  

بازیکنان جوان و نوجوان شمشیربازی دختران کرمانشاه آماده اعزام به مسابقات کشوری  

بازیکنان تیم شمشیربازی کرمانشاه در دو رشته اپه و فلوره و در دو رده نوجوانان و جوانان آماده اعزام به مسابقات کشوری که از هشتم شهریور ماه در ورزشگاه شهید شیرودی تهران برگزار می شود هستند.
به گفته هیئت شمشیر بازی کرمانشاه در این مسابقات سرکار خانم ناهید خدیوی بعنوان سرپرست و سرکار خانم آزاده رستمی بعنوان مربی تیم شمشیربازی کرمانشاه را همراهی خواهند کرد.
تیم کرمانشاه را خانم ها: پرسا امیدی ، شیرین مهدی پور ، کوثرنوریان ، مبینا خداویسی ، یاسمی

ادامه مطلب  

ایمان درخشی رییس هیئت شمشیربازی کرمانشاه: در فکر ایجاد تحول و انگیزه در شمشیربازی هستیم  

پس از جلسات مکرر یاسر اسعدی رییس هیئت شمشیربازی استان با سایر اعضای هیئت خط مشی های کلی این ورزش تعیین و ایجاد روحیه ونشاط در دستور کار قرار گرفت.
ایمان درخشی رییس هیئت شمشیربازی شهرستان کرمانشاه خاطر نشان کرد برنامه هایی مدون و دقیق برای رسیدن به جایگاه اصلی ورزش شمیر بازی داریم که اجرای آنها نیازمند صبر و تحمل و وهمکاری بی دریغ جامعه ورزشی می باشد.
وی همچنین افزود زیر ساخت ها دراین ورزش نیاز به اصلاح کلی دارد و درصدد جذب همکاری افراد ذی نف

ادامه مطلب  

ایمان درخشی سرپرست هیئت شمشیر بازی شهرستان کرمانشاه: شمشیر بازی احیا می شود  

پس از جلسات پی در پی هیئت شمشیر بازی به ریاست حاج یاسر اسعدی رییس هیئت شمشیر بازی استان با اعضای هیئت چشم اندازی روشن برای آینده این ورزش در سطح استان پیش بینی شد.
ایمان درخشی سرپرست هیئت شمشیربازی شهرستان کرمانشاه خاطرنشان کرد : برنامه هایی در دست تدوین و اجرا داریم که با اجرایی شدن آنها ورزش شمشیر بازی احیا و به جایگاه شایسته خود در سطح ملی خواهد رسید.
وی با اعلام این مطلب که بهتر است در این موقعیت فقط کارکرد اظهار داشت: با وقت و برنامه کافی

ادامه مطلب  

انفجار مین در کُردستان همچنان قربانی می‌گیرد  

یک شهروند کُرد در روستایی از توابع ثلاث‌باباجانی استان کرمانشاه براثر انفجار مین‌های کاشته شده حکومت اسلامی ایران در کُردستان، زخمی گردید.  چند روز قبل یک شهروند کُرد به نام مروان سلیمانی فرزند سعدی ساکن روستای “باوه‌سین” از توابع شهر ثلاث‌باباجانی براثر انفجار مین زخمی شد. این شهروند کُرد مشغول چرای دام بوده که دچار این حادثه شده و ٦ راس از گوسفندان وی نیز تلف شده‌اند. گفته می‌شود، مروان سلیمانی متاهل می‌باشد و به دلیل سختی جراحات

ادامه مطلب  

نام روزهای هفته در هفته کتاب  

 نام روزهای هفته کتاب اعلام شد خبرگزاری فارس: اسامی و پیام روزهای بیستمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران اعلام شد. به گزارش خبرگزاری فارس، روزهای بیستمین دوره هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران از تاریخ 20 تا 27 آبان ماه از سوی ستاد برگزاری این رویداد، اعلام شد. * شنبه 20 آبان ماه روز «کتاب، قرآن،‌ ولایت مداری و فرهنگ عاشورایی» با پیام «قرآن؛ کتاب زندگی» * یکشنبه 21 آبان ماه روز «کتاب، تکریم کتابداران و خادمان نشر» با پیام «اصحاب نشر، پاسداران

ادامه مطلب  

مهدی آذر یزدی  

مهدی آذر یزدی نویسنده کودک و نوجوان ایرانی بود. معروف‌ترین اثر او مجموعه «قصه‌های خوب برای بچه‌های خوب» نام دارد. او جایزه یونسکو و نیز جایزه سلطنتی کتاب سال را پیش از انقلاب 57 دریافت کرده بود و سه کتاب او توسط شورای کتاب کودک به‌عنوان کتاب برگزیده سال انتخاب شده بودند.
وی در سال 1343 به سبب نگارش کتاب «قصه های خوب برای بچه های خوب» از سوی «سازمان جهانی یونسکو» جایزه‌ای دریافت کرد. همچنین در سال 1345 برای نگارش کتاب های «قصه های خوب برای بچه ه

ادامه مطلب  

خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا)  

خبرگزاری کتاب ایران (ایبنا) (به انگلیسی: Iranian Book Agency - IBNA)، اولین و تنها خبرگزاری تخصصی کتاب ایران است که فعالیت خود را به طور رسمی از ۲۴ آبان ماه ۱۳۸۵ آغاز کرده‌است. این خبرگزاری، زیر نظر خانهٔ کتاب ایران که نهادی غیردولتی و غیرانتفاعی است.
هدف از این فعالیت، اطلاع‌رسانی خبری در حوزهٔ کتاب و کتابخوانی و سایر موضوعات مرتبط نظیر چاپ، نشر و گرافیک است.
اخبار خبرگزاری کتاب ایران شامل خبرهای داخلی و خارجی بوده که در موضوعات چاپ و نشر، دین، ادبیات

ادامه مطلب  

کتاب سی شارپ به زبان اصلی اندرس هجلزبرگ  

برنامه نویسان سی شارپ ارزش این کتاب رو میدونند پس لازم به توضیح نیست
این مجموعه یک پی دی اف کامل ۸۶۲ صفحه ای میباشد
 
راهنمای خرید
بر روی کلید خرید کلیک کرده و ایمیل خود را به دقت وارد کرده به محض پرداخت لینک دانلود بصورت کاملاً هوشمند و اتوماتیک به ایمیل شما ارسال میشود
برای دریافت کتاب اینجا کلیک کنید

ادامه مطلب  

زندگینامه فرگوسن (3)  

لازم به ذکر است که ترجمه این بخش به عهده مدیر وبلاگ می باشد و نکات از کتاب اصلی (زبان انگلیسی) برداشته شده است ، پس طبیعیست که این ترجمه را هیج جای دیگر نخواهید یافت. در ضمن این نکات تنها بخش کوچکی از کتاب است و پیشنهاد می شود که برای استفاده کامل تر از مطالب آن ، خود کتاب را تهیه کنید ..... .
به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب  

زندگینامه فرگوسن (2)  

لازم به ذکر است که ترجمه این بخش به عهده مدیر وبلاگ می باشد و نکات از کتاب اصلی (زبان انگلیسی) برداشته شده است ، پس طبیعیست که این ترجمه را هیج جای دیگر نخواهید یافت. در ضمن این نکات تنها بخش کوچکی از کتاب است و پیشنهاد می شود که برای استفاده کامل تر از مطالب آن ، خود کتاب را تهیه کنید ..... .
به ادامه مطلب بروید.

ادامه مطلب  

زندگینامه فرگوسن (1)  

از امروز سعی می کنیم که نکاتی از کتاب پرفروش ((زندگینامه من)) اثر الکس فرگوسن ، مربی محبوب و تاریخ ساز منچستر یونایتد را برایتان قرار دهیم. امیدواریم که این نکات مفید باشد و البته روند قرار دادن این مطالب متوقف نشود.
لازم به ذکر است که ترجمه این بخش به عهده مدیر وبلاگ می باشد و نکات از کتاب اصلی (زبان انگلیسی) برداشته شده است ، پس طبیعیست که این ترجمه را هیج جای دیگر نخواهید یافت. در ضمن این نکات تنها بخش کوچکی از کتاب است و پیشنهاد می شود که برای

ادامه مطلب  

52  

دندونامو محکم به هم فشار میدم ،تا کشک تو دهنم له بشه.عصبانیم اینم شد وضعیت؟؟؟یک هفته دیگه امتحان دارم و من هنوز کتاب نگرفتم،البته دنبالش رفتم ولی نبود.اومدن واسه عمشون کتابو این ترم  عوض کردن،آخه ما دانشجویان بدبخت کتاب از کجا بیاریم اونهم تو این شهر!!!!!حالا حذف شدن عکسهام هم شده قوز بالا قوز!!!آخه این شانسه من دارم؟؟؟

ادامه مطلب  

ذکریای رازی  

چنام وی محمد و نام پدرش زکریا و کنیه‌اش ابوبکر است. مورخان شرقی در کتاب‌هایشان او را محمد بن زکریای رازی خوانده‌اند، اما اروپائیان و مورخان غربی از او به نام‌های رازس Rhazes و رازی Al-Razi در کتاب‌های خود یاد کرده‌اند. به گفته ابوریحان بیرونی وی در شعبان سال ۲۵۱ هجری (۸۶۵ میلادی) در ری متولد شده و دوران کودکی و نوجوانی‌ و جوانی‌اش دراین شهر گذشت. شهرت دارد که در جوانی عود می‌نواخته و گاهی شعر می‌سروده ‌است.
 
 

ادامه مطلب  

متن کتاب جدیدالتالیف تاریخ ایران و جهان1 سال تحصیلی 94-93  

در چارچوب سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و سند برنامه درسی ملی، بخش چهارم کتاب تاریخ ایران و جهان با رویکرد فرهنگی و تمدنی باز تالیف شده است.محتوای تازه این بخش کتاب با عنوان ایران از ورود اسلام تا صفویان در قالب 5 درس به شرح زیر تالیف و ساماندهی گردیده است:
ورود اسلام به ایران،ایران در مسیر استقلال، شکل گیری حکومت های ایرانی، ایران از غزنویان تا مغولان، ایران از مغول تا صفویه،فرهنگ و تمدن ایرانی- اسلامی (از ورود اسلام به ایران تا تاسیس حکوم

ادامه مطلب  

تغییرات کتاب های درسی تاریخ در سال تحصیلی 93-94  

تغییرات کتاب های درسی تاریخ در سال تحصیلی 94-93
تغییر کلی کتاب تاریخ ایران و جهان 1
در چارچوب سند تحول بنیادین آموزش و پرورش و سند برنامه درسی ملی، بخش چهارم کتاب تاریخ ایران و جهان با رویکرد فرهنگی و تمدنی باز تالیف شده است.
محتوای تازه این بخش کتاب با عنوان ایران از ورود اسلام تا صفویان در قالب 5 درس به شرح زیر تالیف و ساماندهی گردیده است:
*ورود اسلام به ایران
*ایران در مسیر استقلال، شکل گیری حکومت های ایرانی
*ایران از غزنویان تا مغولان
*ایران ا

ادامه مطلب  

سانسور  

پیش از رفتن به اداره ی ارشادخواب هایم را یک به یک قیچی کردم  تکمه های پیراهنم را مرورمدام جمله ها را زیر شیر آب , آب کشیدم و بعد از رفتنم دوباره گفته شدبه جای کلمه ی گوجه سبز کلمه ی دیگری به کار ببریدشاه را از نام کرمانشاه حذف کنیدو نباید به قهرمان داستانتان سبد کالا تعلق بگیرد. 

ادامه مطلب  

معرفی کتاب دوم....  

سلاااااااااااااااام
---------------------------------
گفته بودم اون کتاب دوم رو هم معرفی میکنم ...
این کتاب خاطرات یکی از شهدای شهر مشهد شهید برونسی هستش.....
کتاب جالبیه. الان فک کنم پر فروشترین کتاب دوران دفاع مقدس شده....
آخرین چاپش هم دوم مهر امسال بود.....
ماشالله تا الان 190 بار تجدید چاپ شده....
خاطرات شیرینی که از اطرافیان شهید نقل شده و آقای عاکف جمع آوری کرده و نوشته...
گزیده ای از متنشو میزارم....  
گزیده کتاب:  خاطرات اوستا عبدالحسین برونسی به نقل از خانواد

ادامه مطلب  

دانلود کتاب آئین نامه راهنمایی و رانندگی  

نام کتاب :  آئین نامه راهنمایی و رانندگی
نویسنده : پلیس راهور
ناشر :  پارس بوک
زبان کتاب :  پارسی          
تعداد صفحه :  90
قالب کتاب : PDF
حجم فایل :  2,480  Kb
توضیحات :  این کتاب ویژه متقاضیان شرکت در آزمون کتبی گواهینامه ب 2 میباشد. کتاب به صورت تایپ شده و با کیفیت بالا، قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی جاری کشور را در ده فصل جداگانه به همراه کلیه علایم و تابلوهای موجود آموزش میدهد. 
 

ادامه مطلب  

عربی صد درصد در ۵ جلسه  

عربی صد درصد در ۵ جلسه اصلا کتاب خوبی نیست و با آن شما نهیتا ۵ درصد می زنید سوالاش که از زمان قاجار و بیشتر از آزاد هستند اسم این کتاب اصلا گولتان نزند که کتابی فوق العاده مسخره است ولی عربی استاد ازاده موسسه ونوس برای کسانی که عربی را ۱۰_۲۰ می زنند خوب است و شما را به ۵۰_۶۰ می رساند ولی برای افرادی که ۵۰_۶۰ میزنند بهترین کتاب فوت و فن است کتابی کامل و جامع در ضمن استاد آزاده کاملا مطابق با کتاب فوت و فن در می دهد

ادامه مطلب  

معرفی بهترین کتاب های روز دنیا و ایران  

Auditing and assurance services AN INTEGRATED APPROACH نوشته آرنز و ...    
این یکی از بهترین کتاب های دنیا در ، درس حسابرسی است که در دانشگاه های معتبر دنیا همچون دانشگاه میشیگان تدریس میشود . لازم به ذکر می باشد که در دانشگاه صنعت نفت این کتاب منبع درس حسابرسی 1 و 2 می باشد 

ادامه مطلب  

کسب عنوانهای مختلف در هفته اول لیگ برتر ووشو توسط پاس قوامین کرمانشاه  

در پایان هفته اول لیگ برتر ووشو آقایان تیم پاس قوامین کرمانشاه موفق به کسب عنوانهای زیر شد:
فنی ترین تیم: پاس قوامین کرمانشاه
پرامتیازترین بازیکن تالو: بهنام گلی با امتیاز 5،75  از پاس قوامین کرمانشاه
بهترین بازیکن ساندا: یزدان میرزایی از پاس قوامین کرمانشاه
بهترین مربی: مراد ملکی از پاس قوامین کرمانشاه

ادامه مطلب  

یک برد و یک باخت حاصل مسابقات هفته اول و دوم بانوان ووشو کار کرمانشاهی در لیگ برتر  

درپی انصراف تیم هیئت ووشو سمیرم از حضور در مسابقات لیگ برتر بانوان و تغییر جدول مسابقات تیم هیئت ووشو بانوان کرمانشاه در هفته اول مقابل دانشگاه آزاد و در هفته دوم مقابل هیئت ووشو همدان قرار گرفت.
در پایان این مسابقات هیئت ووشو کرمانشاه در مقابل تیم قدرتمند دانشگاه آزاد بازی را بانتیجه 7 بر یک واگذار نمود و در هفته دوم و در دربی غرب کشور  هیئت ووشو همدان را با نتیجه 5 بر 4 شکست داد.

ادامه مطلب  

در هفته اول لیگ برتر ، بانوان ووشو کار کرمانشاهی به مصاف همدان میروند  

تیم بانوان هیئت ووشو  استان کرمانشاه فردا عازم تهران میشود تا در مسابقات لیگ برتر کشور حضور یابد.
مسابقات لیگ برتر ووشو بانوان کشور از روز پنجشنبه 93/8/1 در تهران و در محل آکادمی ووشو فدراسیون ووشو  آغاز میگردد.
در این دوره از مسابقات که با حضور نه تیم برگزار میگردد تیم هیئت ووشو استان کرمانشاه در هفته اول به مصاف هیئت ووشو همدان میرود.
مسابقات هفته اول و دوم به شرح زیر میباشد:
هفته اول
هیئت ووشو البرز استراحت
هیئت ووشو کرمانشاه-هیئت ووشو همدا

ادامه مطلب  

برگزاری هفته اول و دوم لیگ ووشو جوانان کشور  

رقابت های هفته اول و دوم لیگ ووشوی جوانان (جام مردان فردا) دیروز (17 مهر ماه 1393) در محل آکادمی ووشو فدراسیون ووشو (تهران) برگزار شد که شهرداری خاش با کسب شش امتیاز و به دلیل تفاضل بهتر (تفاضل هشت) در صدر قرار گرفت. باشگاه مقاومت زنجان با همین امتیاز و تفاضل 4 در رده دوم ایستاد. تیم پاس قوامین کرمانشاه نیز با 3 امتیاز روی سکوی سوم رفت.
در هفته اول، دیدارهای زیر برگزار شود:
هیئت اردبیل 4- باشگاه مقاومت زنجان 7
پاس قوامین کرمانشاه 6- هیئت قزوین 2
شهرداری

ادامه مطلب  

حضور ووشو کرمانشاه در لیگ های کشور  

مردان ووشوکار کرمانشاهی با نام پاس قوامین کرمانشاه در لیگ های کشور حضور خواهند یافت.
پس از رایزنیهای مکرر و تلاش مجموعه ووشو کرمانشاه ، تیمهای آقایان کرمانشاه با حمایت ناجا و با نام پاس قوامین کرمانشاه در مسابقات لیگ برتر آقایان(بزرگسال)و(جوانان) حضور خواهند یافت.
لازم به یادآوریست که ووشو کرمانشاه بدلیل نداشتن حامی مالی به مدت دو سال از حضور در مسابقات لیگ کشوری محروم بود.
ضمناً تیم بانوان نیز با اسپاسری دیگر در مسابقات لیگ حضور خواهد یاف

ادامه مطلب  

استقبال گرم از قهرمانان جهانی ووشو  

قهرمانان جهانی ووشو در بدو ورود به کرمانشاه مورد استقبال گرم مسئولین ورزشی استان قرار گرفتند.خانمها ماریه قادر نژاد دارنده مدال نقره و صبا شریفی دارنده مدال برنز مسابقات قهرمانی جوانان جهان پس از ورود به کرمانشاه مورد استقبال قرارگرفتند.در این مراسم که آقایان مجتبی جوهری مدیرکل اداره ورزش و جوانان استان ،سالار احمد زاده عضو و رئیس کمیسیون ورزش شورای اسلامی شهر کرمانشاه ، جلال عزیزی معاونت اداره ورزش،ابراهیم شفبع نیا مسئول حراست اداره

ادامه مطلب  

نمرات درس کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی- دانشگاه صنعتی کرمانشاه  

به اطلاع دانشجویان گرامی میرساند، نمرات درس کاربرد ریاضیات در مهندسی شیمی به صورت ریز محاسبه شده است:16 نمره پایان ترم + 2.5 نمره پروژه + 1.5 نمره تمرین + 0.5 نمره حضور در کلاس (مازاد)دانشجویان عزیز می توانند ریز نمرات خود را در اینجا ببینند.

ادامه مطلب  

عملکرد شش ما هه اول سال 1393 شمسی کانون فرهنگیان بازنشسته کرمانشاه  

 
1-     صدور کارت شناسایی همکاران بازنشسته به روز 0
 
2-     برگزاری جلسه ماهیانه هئیت مدیره 0
 
3-     استمرار تورهای سیاحتی و زیارتی جهت بازنشستگان کما فی السابق 0
 
4-     تجلیل از همکاران پیشکسو ت در هفته معلم 0
 
5-     مکاتبه در مورد مطالبات معوقه و کسورات بازنشستگی رتبه شغلی بازنشستگان سال 88 به بعد 0
 
6-     مکاتبه در مورد عدم افزایش نرخ تورهای سیاحتی و زیارتی بازنشستگان 0
 
7-     مکاتبه با اداره کل آموزش وپرورش استان کرمانشاه در خصوص گر

ادامه مطلب  

کانون بازنشستگان وزارت آموزش وپرورش  

 
 
                                                                               شماره 75تاریخ27/7/93
سلام علیکم
 بااحترام عطف به نامه شماره 347مورخه 15/7/1393 بدینوسیله رئوس فعایتهای انجام شده ایت کانون پس از گردهمایی بهمن ماه سال گذشته تاکنون را جهت استحضار  بشرح ذیل تقدیم میدارد
1-مکاتبات عدیده  با مسئولین کشور ازجمله جناب آقای دکتر روحانی رئیس جمهورمحترم در خصوص مشکلات مالی ومعیشتی وبهداشتی ودرمانی جامعه فرهنگیان بازنشسته وموظفین ا

ادامه مطلب  

 

دوشنبه 5 آبان1393‌خورشیدی-2 محرم‌الحرام‌1436‌قمری-27 اکتبر 2014 میلادی
امروز در پردیس بودم. روز کسل کننده‌ای بود. سرم شلوغ بود و کارم کسل کننده. اصلاً دل و دماغم به کار نمی‌رفت. گاهی وقتها کاری را با جدیت انجامش می‌دهی فقط برای این که هرچه زودتر تمام شود. با خودم ماشین نبرده بودم و فرصتی دست داد تا در راه رفت و برگشت چند ورق هم کتاب بخوانم. یکی از بهترین فرصتهای کتاب خواندن همین مسافتهای طولانی است. در حال خواندن کمدی الهی هستم. کتاب دوزخ به پایان

ادامه مطلب  

آموزش خواندن و نوشتن در کلاس اوّل ابتدایی:  

برای آموزش خواندن و نوشتن در کلاس اوّل مثل پایه های دیگر تحصیلی در مقطع ابتدایی دو جلد کتاب «بخوانیم و بنویسیم» با عنوان فارسی در برنامه درسی وجود دارد . و ساختار کتاب بخوانیم برای آموزش خواندن و بنویسیم برای نوشتن بدلیل آن که آغاز آموزش های زبانی است اندکی با کتابهای دیگر متفاوت است که به همین دلیل ساختار کتاب اوّل و کتاب های دوّم تا پنجم ابتدایی  جداگانه بررسی می شود امّا به لحاظ محتوا  در هر پنج پایه اهداف مشخص دنبال می شود .
-       کتاب

ادامه مطلب  

هر دعای صحیفه سجادیه باید یک کتاب شود  

حجت‌الاسلام والمسلمین سیداحمد سجادی، در پاسخ به این پرسش که «چرا با وجود آن‌که صحیفه سجادیه به لحاظ ادبی، اثری فاخر است و همچنین دارای ویژگی‌هایی مانند موجز بودن است که می‌تواند نسل کنونی بشر را هم به‌خود جلب کند، در این زمان مورد غفلت واقع شده است؟» گفت: یکی از دلایل این امر، این است که نگاه ما به این کتاب از منظر دعا بوده؛ در صورتی که این کتاب مملو از معارف دینی است و نگاه تازه به صحیفه به‌تازگی و در دهه‌ها اخیر به صحیفه صورت گرفته

ادامه مطلب  

یک شهر ایران پایتخت جهانی کتاب می‌شود؟  

 
رییس کارگروه فرهنگ سازمان ملی یونسکو گفت: تلاش ما این است یکی از شهرهای ایران را به عنوان پایتخت جهانی کتاب معرفی کنیم. به گزارش ایسنا، عبدالمهدی مستکین اظهار کرد: در حال حاضر برنامه پایتخت جهانی کتاب را دنبال می‌کنیم. سازمان جهانی یونسکو هر سال یک کشور و شهر را به عنوان پایتخت جهانی کتاب مطرح می‌کند که تاکنون هشت دوره از این برنامه برگزار شده است. تلاش ما این است برای سال 2018 – 2019 یکی از شهرهای ایران را به عنوان پایتخت کتاب معرفی کنیم. مدی

ادامه مطلب  

کتاب مهدی میر محمد صادقی  

دوستان سلام. کتاب آموزش مشاوره پیش از ازدواج میر محمد صادقی شاید جز بهترین کتابهای فارسی در زمینه مشاوره ازدواج  می باشد . دکتر اصلانی هم سر کلاس این کتاب واسه مطالعه معرفی کرد . لینک دانلودش  گذاشتم که دیگه نیاز نباشه جهت خرید هزینه کنید.. . دانلودش کن ... حالشو ببر.....
علی محمدی
هزینه دانلود: فقط ذکر یک صلوات برمحمد و آل محمد(ص)
دانلود کتاب
خلاصه کتاب میر صادقی : در هفت صفحه خلاصه کردم(ویژه کسانی که وقت مطالعه ندارند)
 

ادامه مطلب  

پیام های قرآنی پایه ی پنجم ابتدایی برای نصب بر دیوار  

پیام قرآنی کتاب آموزش قرآن پایه ی پنجم ابتدایی درس اول **** دانلود ****
پیام قرآنی کتاب آموزش قرآن پایه ی پنجم ابتدایی درس دوم  **** دانلود****
پیام قرآنی کتاب آموزش قرآن پایه ی پنجم ابتدایی درس سوم  **** دانلود****
پیام قرآنی کتاب آموزش قرآن پایه ی پنجم ابتدایی درس پنجم **** دانلود****
پیام قرآنی کتاب آموزش قرآن پایه ی پنجم ابتدایی درس ششم **** دانلود****
پیام قرآنی کتاب آموزش قرآن پایه ی پنجم ابتدایی درس هشتم **** دانلود****
پیام قرآنی کتاب آموزش قرآن پایه ی پن

ادامه مطلب  

دبیرحزب توسعه در سطح شهرستان دالاهو و گهواره منصوب شد  

شاهمرادی دبیر توسعه در دالاهو و گهواره /
امیرسعیدجلیلیان دبیر توسعه در شهرستان اسلام آبادغرب و بخشهای تابع
طی حکمی از سوی دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه آقای فتح الله شاهمرادی بعنوان دبیر حزب توسعه کرمانشاه در سطح شهرستان دالاهو و بخش گهواره منصوب شد .    
گفتنی است که تابحال آقایان امیر سعید جلیلیان . فرزاد بیگی . اسماعیل ویسی و حجت الاسلام حیدر محمدی بعنوان دبیران حزب توسعه کرمانشاه در سطح شهرستانهای اسلام آبادغرب و بخش حمیل . جوانرود و ثلاث

ادامه مطلب  

مهندس فرزادبیگی بعنوان سومین دبیر در شهرستانها معرفی شد  

دبیرحزب توسعه در سطح شهرستانهای جوانرود و ثلاث باباجانی منصوب شد
 
طی حکمی از سوی دبیرکل حزب توسعه کرمانشاه مهندس فرزاد بیگی بعنوان دبیر حزب توسعه در سطح شهرستانهای جوانرود و ثلاث باباجانی منصوب شد.


 
 گفتنی است که مهندس فرزاد بیگی از فرهنگیان خوشنام و خوش اخلاق آموزش و پرورش استان کرمانشاه می باشد.

ادامه مطلب  

كتاب هاي مرجع درس تحليل مدارهاي الكتريكي  

سلام. همانطور که در کلاس گفته شد، کتاب اصلی برای تدریس درس مدارهای الکتریکی کتاب «نظریه اصولی مدارهای الکتریکی (خطی و غیر خطی)» تألیف آقای دکتر هدتنی است که چاب پنجم آن در سال ۱۳۹۰ منتشر شده‌است.
 
کتاب دیگر جلد اول کتاب کلاسیک «نظریه اساسی مدارها و شبکه‌ها» نوشته ارنست کوه و چارلز دسور و ترجمه (و تألیف) دکتر جبه‌دار مارالانی و نشر انتشارات دانشگاه تهران  است.
جهت دريافت يكي از كتب مدار به ادامه مطلب مراجعه فرماييد . . .

ادامه مطلب  

خلاصه ی کتاب مدیریت تکنولوژی  

خلاصه ی کتاب " مدیریت تکنولوژی" - نوشته ی طارق خلیل ، ترجمه ی دکتر اعرابی و داود ایزدی- که توسط دکتر مهدی صادقی معرفی شد به همراه فایل pdf تمام فصول کتاب ، فهرست عناوین کتاب و اصل کتاب به زبان انگلیسی در لینک های زیر قرار داده شده اند.  
*با تشکر فراوان از دکتر صادقی که این مطالب را در اختیار بنده قرار دادند.
 خلاصه ی کتاب مدیریت تکنولوژی:
خلاصه_ی_کتاب_مدیریت_تکنولوژی.docx
فهرست مطالب کتاب:
فهرست.docx
فایل پاور پوینت کتاب :
مدیریت_تکنولوژی.ppt
*کتاب دیگر

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1