یارسان  

خبرگزاری هرانا – امین عباسی از «مجمع مشورتی فعالان مدنی یارسان» پس از احضار کتبی توسط پلیس امنیت کرمانشاه مورد بازجویی قرار گرفت و برایش پرونده قضایی تشکیل شد. 
بنا‌به اطلاع گزارشگران هرانا، ارگان خبری مجموعه فعالان حقوق بشر در ایران، طی هفته گذشته سیدامین عباسی از «مجمع مشورتی فعالان مدنی یارسان» به پلیس امنیت کرمانشاه احضار و مورد بازجویی قرار گرفت.
یک منبع مطلع در این خصوص به گزارشگر هرانا گفت: «این سومین باری بود که طی ماه جاری این ف

ادامه مطلب  

پیشاپیش عیدتون مبارک  

سلام اومدم بعد از مدتها یه چیزی بنویسم وبرم!
اینروزا انقد کارای زیاد هست که به همشون تقریبا می رسم جز این وبلاگ
 
دو روز پیش رفته بودم پارک قیطریهو عمو پورنگو از سه متری دیدم ولی دیگه ازش خوشم نمی یاد چون این جور آدما انگار همه رو فدای محدودیت های خودشون می کنن
شایدم برا خودشون محدودیت درست می کنن!
هیشکی از خودش نپرسید لیلی زنگنه و جند تا از عوامل برنامه که با عشق کار می کردن الان کجان؟
 
هیچ از خودتون پرسیدین چرا حتی با شلوغ تر شدن و برنامه و ا

ادامه مطلب  

کتاب  

کتاب بهترین یار ماست یار صمیمی و خوب . یاری که به ما یه عالمه چیز یاد میده اما هیچی از ما نمیخواد. اما با این سکوتش یه عالمه کتک از ما می خوره یه عالمه زخمی میشه اما بازم سکوت خودشو حفظ می کنه.                                                     
بهترین یار ما کتاب

ادامه مطلب  

پارت  

سلووم
من برای معزرت خواهی
چند تا پارت اردم
رو شون بکلیکین
مرگ همه پونی ها - آپارات           شادی پینکی پای - آپارات          ماجرای جشن پونی ها - آپارات
توایلایت و پونی کوچولو ها - آپارات ویدیو رنگین کمان در پونی کوچولو - آپارات
اگه بیشتر خواستین بگین

ادامه مطلب  

موفقیت دانش آموزان کرمانشاهی درپذیرش دانشگاهها بسیار پایین است  

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: با وجود اینکه دانش آموزان کرمانشاهی از نظر علمی در رتبه های میانی و خوب کشور هستند اما موفقیت آنها از نظر پذیرش در کنکور و دانشگاه ها دولتی بسیار پایین است.  
به گزارش خبرنگار مهر، سلیمان محبی ظهر سه شنبه در شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه اظهارداشت: با وجود اینکه دانش آموزان کرمانشاهی از نظر علمی در رتبه های میانی و خوب کشور هستند از نظر پذیرش در کنکور و دانشگاه ها دولتی بسیار پایین است.
وی افزود:

ادامه مطلب  

رضایی: آموزش و پرورش محور توسعه هر جامعه است  

استاندار کرمانشاه با بیان اینکه آموزش و پرورش محور توسعه هر جامعه است، گفت: مدیریت استان توجه خاصی برای رفع مشکلات این بخش دارد.
به گزارش خبرنگار مهر، ابراهیم رضایی صبح سه شنبه در جشن بازگشایی مدارس که با حضور معاون برنامه ریزی ریاست جمهوری در دبیرستان دخترانه استقلال کرمانشاه برگزار شد، توجه و رسیدگی به آموزش و پرورش را عاملی مهم در توسعه و پیشرفت کشور عنوان کرد.
وی اظهار داشت: کشورهای پیشرفته به مقوله آموزش زیر بنایی توجه بسیاری داشته

ادامه مطلب  

محبی: تحول در کشور باید از آموزش و پرورش آغاز شود  

مدیر کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: اگر قرار است در کشور تحولی ایجاد شود باید این تحول از آموزش و پرورش آغاز شود. 
 سلیمان محبی پیش از ظهر سه شنبه در مراسم نواخته شدن زنگ آغاز سال تحصیلی جدید در دبیرستان استقلال کرمانشاه با بیان اینکه آموزش و پرورش از محورهای اصلی توسعه کشور است خواستار توجه بیش از پیش به این بخش شد.
وی افزود: تحول و توسعه کشور با توجه به آموزش و پرورش امکان پذیر است، چرا که تربیت نیروی انسانی متعهد و با دانش از طریق آمو

ادامه مطلب  

نگاهی به تاریخ ادبیات و شعر کرمانشاه وچگونگی شکل گیری آن  

به قلم ایوب صفری
شوربختانه، از تاریخ فرهنگی-اجتماعی کرمانشاه دوران پیش از اسلام، حداقل اطلاعات در دست بوده و خصوصا درباب شعر و ادبیات این دیار در دوران باستان، کمترین اطلاعی موجود می باشد. هرچند می دانیم که ولایت جبال و منطقه کرمانشاهان پیش از ورود اسلام، به زبان پهلوی شاخه شمال غرب تکلم داشته که زبان رسمی نیز به شمار می رفته است و طبیعتا اگر هم آثاری وجود داشته، به عنوان یک تاریخ فرهنگی محلی، قابل واکاوی نبوده است. به استثنای این استنتاج ک

ادامه مطلب  

ورزش درپارک کوهستان کرمانشاه  

روزجمعه مورخ 93/6/14 مدیریت .مرشدین وورزشکاران زورخانه علمدار
 
به دعوت کمسیون ورزش شورای شهر وهیئت پهلوانی وزورخانه ای 
 
شهر کرمانشاه واداره ورزش شهرداری کرمانشاه در مصلی ورزشی
 
پارککوهستان حاضرشدندوبه ورزش باستانی پرداختند .دراین ورزش
 
مرشدحاج بهرام حجتی ومرشد جهانشاه تیشه کنی درسردم ضرب
 
گرفتند.
 
 
                    
 
                    
 
                                       
                  
 
 بدینوسیله :مدیریت .مرشدین و ورزشکاران زورخا

ادامه مطلب  

جشنواره مرشدان استان کرمانشاه  

 در روز پنجشنبه بیست و سوم مرداد ماه 1393 مصادف با هفده شوال روز فرهنگ پهلوانی و ورزش زورخانه ای 
 
                اولین دوره جشنواره مرشدی استان کرمانشاه باحضور 9 مرشد دارای رتبه برگزار گردید.
 
 
 
 
 
               
مرشدامیراصفهانی
مرشدمهدی تمولی
 
مرشدسیروان نوروزی
استادمرشد فرامرزنجفی
 
 
 
استادمرشدمحمدبرجی
مرشدعلی ناری
 
 
مرشدعلیرضاحجتی
 
 
مرشدایرج قرداغی
 

ادامه مطلب  

از عشق (2)  

این قطعه را تقدیم می کنم به  دوست  عزیزم (لفظ استاد را ایشان نمی پسندند)  "سید مهدی فهیمی"  که کار عظیم ایشان در مجموعه کتاب های " فرهنگ جبهه" هر انسانی را حیرت زده می کند...گفتم  امشب  از  عشق  بنویسمعشق  تا    منتهای      رسواییخوردن     تازیانه    پی  در   پیدیدن    ارمغان     شیداییرفته ام کو به کو به دنبال اشدر  میان  شبان   شور انگیزخورده ام روز و شب در این وادیضربه های    شرار   آتش خیزاز  عدم   آمدم  چه  بی  پرواعشق شد علت حصول  وجود سال

ادامه مطلب  

معرفی محیط بانان نمونه  

در مراسمی که با حضور سرهنگ خیلدار فرمانده یگان حفاظت محیط زیست کشور، آقای درویش رئیس دفتر آموزش سازمان و معاون استاندار ایلام و مدیران کل حفاظت محیط زیست 6 استان جنوب غربی کشور شامل استانهای همدان،کرمانشاه، ایلام، لرستان، چهارمحال و بختیاری و خوزستان در ایلام برگزار شد از محیط بانان برتر این 6 استان تقدیر بعمل آمد . در این مراسم از آقای فرامرز عزیزی محیط بان شهرستان جوانرود بهمراه آقای علیمحمدی محیط بان اسلام آباد غرب بعنوان محیط بانان نم

ادامه مطلب  

14 اکیپ مقابله با خشکسالی در کرمانشاه فعال شدند/مشاهده لکه‌های خشک‌سالی در کرمانشاه  

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان کرمانشاه از فعال‌سازی 14 اکیپ برای مقابله با خشک‌سالی در استان کرمانشاه خبر داد و گفت: لکه‌های خشکسالی در این استان مشاهده شده است.
تورج همتی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه از فعال شدن 14 اکیپ در 14 شهرستان استان کرمانشاه برای مقابله با خشک‌سالی خبر داد.
وی تأمین آب و آب‌رسانی با تانکرهای مخصوص حمل آب برای حیات وحش استان کرمانشاه را از اقدامات صورت گرفته برای نجات......
 

ادامه مطلب  

استاندار کرمانشاه:مدیران ورزش استان توسعه جهشی را اجرایی کنند  

راه اصلاحات کرمانشاه:به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین الملل استانداری:چهارمین جلسه شورای عالی ورزش استان به ریاست استاندار کرمانشاه و با حضور اعضای این شورا در محل سالن جلسات استانداری برگزار شد.مهندس رضایی در این نشست با بیان اینکه توسعه ورزش همگانی ضرورت جامعه ورزشی استان است٬ افزود: از مسئولین ذیربط استان انتظار می رود که در توسعه و تقویت ورزش محلات شهری و روستایی بیشترین اهتمام را بکار گیرند و طرح استعدادیابی ورزشکاران در ای

ادامه مطلب  

روح الله باقرآبادی:آماده ی دریافت طرح و برنامه و همچنین پیشنهادات در حوزه جوانان هستیم  

راه اصلاحات کرمانشاه:به نقل از مردم سالاری:روح الله باقرآبادی طی گفت و گویی با وبسایت مردم سالاری کرمانشاه گفت: پس از اتمام برنامه ریزی های انجام گرفته شده در حوزه ی جوانان، آماده ی دریافت طرح و برنامه و همچنین پیشنهادات و انتقادات مختلف همه ی دوستان در این حوزه هستیم.مشاور استاندار کرمانشاه در امور جوانان با اشاره به اهمیت ورود حوزه جوانان به برنامه های جدید و عملیاتی از برگزاری جلسات کلیشه ای و بدون نتیجه انتقاد نمود.باقرآبادی در مورد ع

ادامه مطلب  

فرماندار گیلانغرب: مطالب برخی وبلاگ های محلی، کذب است و صحت ندارد  

راه اصلاحات کرمانشاه:به نقل از ایرنا:برخی وبلاگ ها و پایگاه های خبری محلی روز گذشته در خبری اعلام کردند که 'فرامرز اکبری' فرماندار گیلانغرب به نشانه اعتراض به وضعیت استان و نحوه برخورد و رفتار استاندار، از جلسه فرمانداران و بخشداران که در سرسرای استانداری کرمانشاه برگزار شد، خارج و جلسه را ترک کرد.این منابع خبری همچنین از استعفای فرماندار گیلانغرب خبر داده و اعلام کردند: اکبری استعفای خود را از این سمت بر روی برگه ایی نوشته و تحویل رییس جل

ادامه مطلب  

کتاب‌های خوب برای بچه‌های خوب (۲۳)  

اگر می‌خواهید یک هدیه‌ی شیرین و جذاب برای بچه‌های کلاس اولی و دومی بخرید...لاک‌پشتی‌ها دارکوب و کرگدن را پیشنهاد می‌دهند.
این کتاب قصه‌‌ی آشنایی دارکوب و کرگدن است؛ ماجرای دعواها و دوستی‌ها، هم‌کاری و هم‌‌یاری و ... کودکان از خواندن داستان کتاب و تماشای تصاویر آن لذت می‌برند.در جشن پاییزه‌ی لاک‌پشت پرنده، کتاب «دارکوب و کرگدن» در کنار دیگر کتاب‌های برگزیده‌ی تابستان ۹۲ معرفی می‌شود. نویسنده‌ی این کتاب، آقای فرهاد حسن‌زاده هم د

ادامه مطلب  

عیادت عموپورنگ و امیرمحمد از رهبر انقلاب+ عکس  

    عموپورنگ و امیرمحمد با حضور در بيمارستان محل بستري رهبر معظم انقلاب از ایشان عیادت کردند. به نقل از مشرق؛ داریوش فرضیایی(عمو پورنگ)،‌ مسلم آقاجانزاده و امیر محمد متقیان به عیادت رهبر معظم انقلاب رفتند. بر اساس این گزارش مسلم آقاجانراده اعلام داشت: حضرت آقا تأکید داشتند که برنامه شما باید دینی باشد و البته دینی هم هست.آقاجانزاده با اشاره به دیدار 6 سال پیش این گروه با رهبر فرزانه انقلاب ادامه داد: نکته جالب این بود که رهبر معظم انقلاب د

ادامه مطلب  

موفقیت دانش آموزان کرمانشاهی درپذیرش دانشگاهها بسیار پایین است  

 
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: با وجود اینکه دانش آموزان کرمانشاهی از نظر علمی در رتبه های میانی و خوب کشور هستند اما موفقیت آنها از نظر پذیرش در کنکور و دانشگاه ها دولتی بسیار پایین است.  

به گزارش خبرنگار مهر، سلیمان محبی ظهر سه شنبه در شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه اظهارداشت: با وجود اینکه دانش آموزان کرمانشاهی از نظر علمی در رتبه های میانی و خوب کشور هستند از نظر پذیرش در کنکور و دانشگاه ها دولتی بسیار پایین است.
وی افزو

ادامه مطلب  

جمعه ای که نیامدی6  

اگر نیایی"این کتاب " بی تفسیر و تأویل می ماند، مهجور می شوداگر نیاییفقط زینت طاقچه ها و خانه هایمان می شودمثل همین الانمگر نه این است که هر صبح جمعه تو را با "این المول ولاحیاءالکتاب" می خوانیممگر نه این است که تو " این کتاب " را دو باره زنده خواهی کردلا اقل برای ما، نه برای خاطر این کتاب برگرددلش هر روز تو را می خواند، تو را می خواهد...بر گرد..

ادامه مطلب  

راه‌اندازی سایت دوزبانه سومین جشنواره جهانی سنگ‌نوردی بیستون  

هیئت کوه‌نوردی و اداره کل ورزش کرمانشاه:راه‌اندازی سایت دوزبانه سومین جشنواره جهانی سنگ‌نوردی بیستون
«بهمن مشتکوب» رئیس هیئت کوه‌نوردی و صعودهای ورزشی استان کرمانشاه در نشست خبری سومین جشن‌واره جهانی سنگ‌نوردی بیستون در محل سالن جلسات شهید «هادیان» مجموعه ورزشی آزادی شهر کرمانشاه، ضمن اعلام راه‌اندازی سایت این جشن‌واره اظهار داشت: یکی از اهداف برگزاری این جشنواره، تبادل مسائل فرهنگی و تکنیکی است.
وی با تاکید بر اینکه دوره‌ها

ادامه مطلب  

ششهزارو صدو بیست هفتمین اثر ملی در گرداب ویرانی نشست  

کاروانسرای کبوترخان بنای زیبای صفوی در 35 کیلومتری جاده رفسنجان – کرمان در روستای کبوترخان قرار دارد. بنا کاملا از آجر با نقش های زیبا و برجسته ای ایجاد گردیده است.برخی با اشاره به سنگ نوشته موجود در سر در این کاروان سرا سابقه ی آن را مربوط به ابتدای زندیه می دانند.در حالی که پلان این بنا شبیه اکثر کاروانسرا های تاریخی دوره صفویه است با این تفاوت که چهار برج در چهار گوشه آن ، این بنا را متمایز می کند .علی عبداللهی نیا مولف کتاب “تاریخ رفسنجان

ادامه مطلب  

ایران، میهمان ویژه نمایشگاه بین المللی کتاب پکن  

با دعوت مدیر بخش بین المللی نمایشگاه بین المللی کتاب چین، ایران میهمان ویژه نمایشگاه کتاب پکن می شود. 
به گزارش لیزنا، یوان جیا یانگ، مدیر بخش بین المللی نمایشگاه کتاب چین، طی بازدید و نشستی در غرفه ایران ازحضور نمایشگاه بین المللی کتاب تهران در نمایشگاه کتاب پکن استقبال کرده و اظهار داشت: ما از میهمان ویژه شدن ایران در نمایشگاه کتاب پکن استقبال میکنیم و از مسولین غرفه ایران خواست تا درخواست رسمی خود را برای میهمان ویژه شدن ارایه دهند.
 

ادامه مطلب  

تازه های کتاب  

«یونسِ شاعر» گذری بر میراث ادبی و اندیشگی نخستین شاعر بزرگ ادبیات ترکی
تازه‌های کتاب - نگاهی به کتاب «یونسِ شاعر» نوشته‌ی مصطفی تاتجی ژاپن‌شناسی ایرانی‌ها
تازه‌های کتاب - نگاهی به کتاب «منتخبی از ژاپنیات ایرانیان در عصر تجدد» نوشته‌ی کامیار عابدی. ایجاز و پیچیدگی در مخزن‌الاسرار نظامی
تازه‌های کتاب - نگاهی به کتاب «گزیده‌ی مخزن‌الاسرار» با مقدمه و تصحیح تقی پورنامداریان و مصطفی موسوی. سفر به سرزمین هزار معبد
تازه‌های کتاب - نگاه

ادامه مطلب  

 

نودنفرازشهروندان املشی درقالب کاروان راهیان نوربه استان کرمانشاه اعزام شدند.
سرهنگ پاسدارداریوش خوشحال فرمانده سپاه ناحیه املش گفت:90نفرازشهروندان املشی باهدف بازدیداز مناطق عملیاتی دوران دفاع مقدس درقالب سه دستگاه اتوبوس که یک سوم آن راجمعیت خواهران تشکیل می دادند،اواخرماه گذشته به استان کرمانشاه اعزام شدندتادرمدت4روزرفت وبرگشت واقامت ازمناطق عملیاتی شهرهای پاوه،قصرشیرین،اسلام آبادغرب،سرپل ذهاب دراستان کرمانشاه بازدیدوباآرمان

ادامه مطلب  

خیلی سبز تقدیم میکند!  

مژده به بچه های ریاضی!
در سکوت کامل خبری(!) کتاب جدید گسسته خیلی سبز بالاخره به بازار اومد
این سومین باریه که خیلی سبز برای گسسته کتاب چاپ میکنه که به نظرم برای یه انتشارات بزرگ مثل خیلی سبز، اصلا جالب نیست که هر سال با یه مولف همکاری کنه
اولش با آقای یکتا. بعد با آقای مهربانی و حالا هم با آقای موئینی
من خودم کتاب آقای مهربانی رو داشتم. انصافا عالی بود.
هنوز کتاب جدید رو ندیدم. امیدوارم این کتاب هم مثل کتاب قبلی خوب باشه

بچه ها من چند روزی مسافرت

ادامه مطلب  

 

سفر معاون رئیس جمهور به کرمانشاه در نخستین روز مهر ماه
آیت‌الله آزرمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در کرمانشاه اظهار داشت: محمدباقر نوبخت معاون برنامه‌ریزی و نظارت راهبردی رئیس جمهور در روز اول مهر ماه در سفری یک‌روزه به کرمانشاه سفر می‌کند.وی هدف از این سفر را شرکت در برنامه اداره‌کل آموزش و پرورش استان کرمانشاه در روز اول مهر ماه عنوان کرد و افزود: وی قبلا مدتی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه بوده و در برنامه آن‌ها شرکت می‌ک

ادامه مطلب  

عیادت عمو پورنگ و امیرمحمد از رهبر انقلاب (+عکس)  

نکته جالب این بود که رهبر معظم انقلاب دیدار شش سال پیش را با جزئیات به یاد داشتند و حتی اشاره ای به گفتگوی آن دیدار با امیر محمد داشتند.
خبرگزاری دانشجو نوشت: عصر دیروز داریوش فرضیایی (عمو پورنگ)،‌ مسلم آقاجانزاده و امیر محمد متقیان به عیادت رهبر معظم انقلاب رفتند.
مسلم آقاجانراده در گفتگو با خبرنگار ما اعلام داشت: حضرت آقا تأکید داشتند که برنامه شما باید دینی باشد و البته دینی هم هست.
آقاجانزاده با اشاره به دیدار ۶ سال پیش این گروه با رهبر ف

ادامه مطلب  

مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی کشور در اسلام آباد غرب برگزار می شود  

سعداللهی:
مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی کشور در اسلام آباد غرب برگزار می شود
کرمانشاه تابناک: نایب رئیس هیئت باستانی استان کرمانشاه از برگزاری مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی کشور به میزبانی شهرستان اسلام آباد غرب خبر داد.

 
غفار سعداللهی، اظهار داشت: میزبانی مسابقات کشتی پهلوانی قهرمانی کشور به شهرستان اسلام آباد غرب واگذار شده است.
وی افزود: این مسابقات طی روزهای 10 و 11 مهرماه سال جاری برگزار خواهد شد و کشتی گیرانی از استان های سراسر کشور د

ادامه مطلب  

موفقیت دانش‌آموزان کرمانشاهی درپذیرش دانشگاهها بسیار پایین است  

محبی مطرح کرد:
موفقیت دانش‌آموزان کرمانشاهی درپذیرش دانشگاهها بسیار پایین است
کرمانشاه تابناک: مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمانشاه گفت: با وجود اینکه دانش‌آموزان کرمانشاهی از نظر علمی در رتبه‌های میانی و خوب کشور هستند اما موفقیت آنها از نظر پذیرش در کنکور و دانشگاه‌ها دولتی بسیار پایین است.

 
 سلیمان محبی ظهر سه‌شنبه در شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه اظهارداشت: با وجود اینکه دانش‌آموزان کرمانشاهی از نظر علمی در رتبه‌های میانی

ادامه مطلب  

کاروان های سلامت به مناطق محروم استان کرمانشاه اعزام می شوند  

شفیعی:
کاروان های سلامت به مناطق محروم استان کرمانشاه اعزام می شوند
کرمانشاه تابناک: مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان کرمانشاه از اعزام کاروان های سلامت به مناطق محروم استان طی هفته دفاع مقدس خبر داد.

 
عادل شفیعی، ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس به تشریح فعالیت های جمعیت هلال احمر کرمانشاه طی این هفته پرداخت.
وی اظهار داشت: در روز برگزاری رژه نیروهای مسلح همزمان با اولین روز از هفته دفاع مقدس، نیروهای جمعیت هلال احمر کرمانشاه پوشش امدادی این

ادامه مطلب  

اطلاعیه پیرامون نقد و بررسی کتاب هفتم  

به اطلاع همکاران گرامی می رساند که با توجه به اینکه دفتر چاپ کتب درسی از گروه تالیف درس عربی کتاب عربی هفتم سال تحصیلی 95-94 را خواسته اند لذا مولف محترم کتاب از تمامی دبیران محترم درس عربی درخواست داشتند که ایرادات و اشکالات تایپی  و باقی نواقص را هرچه زودتر جهت اعمال و اصلاح اطلاع دهند .
لازم به ذکر است که کتاب هفتم بعد از این اصلاحات برای سال بعد دیگر تغییری نخواهد داشت.علت این شتاب برای چاپ کتاب هفتم نیز کم شدن از حجم بالای کار به علت چاپ ک

ادامه مطلب  

دروس پیشنهادی کنکور دکتری اقتصاد نفت و گاز  

- اقتصاد خرد در سطح کارشناسی کتابهای محسن نظری، عباس شاکری جلد دوم، 2000 تست تیمور محمدیو برای اقتصاد خرد در سطح کارشناسی ارشد کتاب هندرسون کوانت- اقتصاد کلان در سطح کارشناسی ارشد کتابهای عباس شاکری هر دو جلد و کتاب کلان برانسونو همچنین کتاب مکاتب اقتصادی خلیلی عراقی- اقتصاد انرژی جزوه دکتر امامی میبدی و کتاب اقتصاد نظری در نفت و گاز از مجید احمدیان- استعداد تحصیلی کتاب استعداد تحصیلی مدرسان شریف از نامی

ادامه مطلب  

نماینده اسلام آبادغرب: یا من می مانم یا فرماندار  

آقای جلیلیان نماینده اسلام آبادغرب در گفتگوی تلفنی اظهار داشت : چند ماه پیش هم به وزیرکشور و آقای امیری قائم مقام وی گفتم فرماندار اسلام آبادغرب را تغییر دهند و آنها گفتند اگر استانداری کرمانشاه حرفی نداشته باشد مشکلی نیست. وی خاطرنشان ساخت : بعدا استاندار کرمانشاه طی نامه ای به وزارت کشور نوشت که آقای کرم محمدی گزینه خود آقای جلیلیان نماینده این شهرستان بوده است . وی تصریح کرد: با اوضاع پیش آمده یا ایشان باید بماند یا بنده و اگر لازم باشد

ادامه مطلب  

استاندار کرمانشاه: در دوران دفاع مقدس یک وجب از خاک ایران اسلامی منتزع نشد  

استاندار کرمانشاه صبح امروز در برنامه« صبح به خیر ایران» به صورت زنده با شبکه سراسری یک سیما در محل پایگاه یکم هوانیروز کرمانشاه ٬ مصاحبه تلویزیونی کرد.
به گزارش بهار اسلام آباد؛مهندس ابراهیم رضایی بابادی استاندار کرمانشاه در این مصاحبه تلویزیونی ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس که یادآور ایثار گری ها و رشادت های مردمان مرزدار ایران اسلامی است٬ افزود:بدون شک دوران دفاع مقدس دوران رشادت ها و ازخودگذشتگی جوانان این مرز و بوم است که با غیرت و ا

ادامه مطلب  

آزرمی : ظرفیت دانشگاه‌های دولتی کرمانشاه 2000 نفر کمتراز میانگین کشور است.  

معاون سیاسی امنیتی استانداری کرمانشاه معتقد است ظرفیت دانشگاه های دولتی روزانه کرمانشاه برای اینکه به میانگین کشور برسد باید 2000 نفر افزایش یابد.
 

  آیت اله آزرمی در پنجمین جلسه شورای آموزش و پرورش استان کرمانشاه که با حضور نوبخت معاون رئیس جمهور برگزار شد، اظهارکرد: طی پنج، شش سال گذشته ظلم تاریخی با نام بومی گزینی به آموزش و پرورش شد که به دلیل مسائل فرهنگی، اقتصادی، موضوع خوابگاه ها، برقراری عدالت آموزشی و ... تلاش شد دانشجویان در محل س

ادامه مطلب  

خاطرات جالب یک جاسوس انگلیسی  

قبلا این کتاب جالب رو برای گوشی هایی که جاوا بودن گذاشته بودم ولی بخاطر جالب و مفید بودن
این کتاب و البته تعداد دانلود بالای اون ، این بار این کتاب جالب رو برای گوشی های اندروید گذاشتم ؛
درباره کتاب : این کتاب ، کوتاه و کم حجمه و شامل خاطرات یه جاسوس وفادار انگلیسیه که به شکل یه مسلمان
وارد سرزمین های مسلمونا میشه و ... ؛
واقعا جالبه ؛
با خوندن این خاطرات میتونین ببینین دید یه سیاستمدار انگلیسی نسبت به شما چیه !
لطفا نظرتون رو بعد از خوندن کتاب ب

ادامه مطلب  

$$$  

 
وقتی طرف برداشته، اینباکس گوشیشو مستقیما برده انتشاراتی و شده نویسنده،
خب من اگه نرم کتاب بنویسم که مدیونم!
$$$   $$$   $$$   $$$   $$$   $$$   $$$  
 
الف: من از کتاب متنفرم!
ب: وای منم همین طور... یعنی اگه یکی برام کادو تولد، کتاب بیاره اصلا از نظر من توهیییییییییینه...*
$$$   $$$   $$$   $$$   $$$   $$$   $$$
 * یک مکالمه ی واقعی!
 
 

ادامه مطلب  

 

كمرويي، خجالت، ترسويي، اضطراب و ترس از مدرسه، جسارت، ابراز وجود، ترس از سخنراني، اضطراب اجتماعي، مهارتهاي اجتماعي در كودكان، نوجوانان و بالغين/ اصغر ساداتيان/ما و شما/1390عجب اسم طولانی داشت این کتاب!ولی کتاب خیلی کاربردیه و برای والدین کودکان تا نوجوانان و بزرگسالان میتوانند از این کتاب استفاده کنند!نکته منفی کتاب این بود که مطالب پشت سر هم بود و بهتر بود بخش بندی بشه!آن جملات قصار دو صفحه پایانی کتاب هم اضافی بود و با روح کتاب مطابقت نداش

ادامه مطلب  

 

صميميت و ترس از صميميت/ سيدحميد آتش‌پور، ليلا ابراهيمي، احسان کاظمي/ نشر قطره، ‎۱۳۹۲این کتاب برای مشاوران و روان‌شناسان در موضوع مشکل عدم صمیمیت بین همسران کتاب مناسبی میتونه باشه نه برای افراد غیرمتخصص! با این حال کتاب متن روانی داشت و از منابع زیادی در نوشتن آن استفاده شده استمن خوبم - تو خوبي/فريد، الوين / پروين عظيمي/دنياي نو/1384یک کتاب دیگه درباره تحلیل رفتار متقابل!برای آشنایی با تحلیل رفتار متقابل کتاب مناسبی نیست و چندان کاربردی ه

ادامه مطلب  

 

شخصيت‌هاي معيوب/ مولف: فرشاد نجفي‌پور/نسل نوانديش/‎۱۳۹۰ بد نبود اما از کتاب تالیفی انتظار مثالهای ایرانی داریم که در این کتاب فقط یک مثال زده شده بود که به نظر میرسید ایرانی هم نباشه!از لحاظ صفحه‌بندی هم جالب نبود و مطالب کتاب یک نفس و بدون بخش‌بندی پشت سر هم چاپ شده بودکتاب "شناخت اختلالات شخصيتي: قبل و بعد از ازدواج" که  چند روز پیش خواندم کتاب بهتری بود

ادامه مطلب  

داستان تلخ دختر 4 ساله‌ و پدر جانبازش  

به نقل از "ندای یک بسیجی": در یکی از روزهای خدا که ما به حرمت میلاد بانوی دو عالم، حضرت فاطمه زهرا (س)، نامش را روز مادر گذاشتیم، بانویی کرمانشاهی که همسر جانبازی شیمیایی است به دفتر ایسنای کرمانشاه آمد تا ما پای درددل‌هایش بنشینیم.
او داستان زندگی پر از رنج و دردش را از سال 67، حلبچه و بمباران شیمیایی‌اش شروع کرد. آن روزی که همسرش سرباز ارتش این آب و خاک بود و شیمیایی شد.این بانوی کرمانشاهی می‌گوید: در آن سال با همسرم امین بابایی که پسرعمویم

ادامه مطلب  

گفتگوی جالب امیر محمد با رهبر انقلاب  

شناسه خبر : ۹۰۰۹۸
۹۳/۶/۲۳ - ۱۱:۵۴ -
 

گفتگوی جالب امیر محمد با رهبر انقلاب
حضرت آقا تأکید داشتند که برنامه شما باید دینی باشد و البته دینی هم هست...

به گزارش فرهنگ نیوز ، عصر امروز داریوش فرضیایی(عمو پورنگ)،‌ مسلم آقاجانزاده و امیر محمد متقیان به عیادت رهبر معظم انقلاب رفتند. بر اساس این گزارش مسلم آقاجانراده اعلام داشت: حضرت آقا تأکید داشتند که برنامه شما باید دینی باشد و البته دینی هم هست.
 
آقاجانزاده با اشاره به دیدار ۶ سال پیش این گروه با

ادامه مطلب  

قدیما… من و مامان و بابا و سامی  

مامانم عادت کرده بود که ما ها ازش دفاع کنیم.از حق نگذریم بابام هم گاهی کارای اعصاب خورد کن می کنه.
یه اخلاق خوبی که داره هیچ وقت داد نمیزنه.اگه داد بزنه میفهمیم اوه اوه اوضاع خیطه.مامانم اما مثه مامانای دیگه ،غر پشت غر.کلا عادت کرده دیگه.
من خیلی تنبلم خودم میدونم ولی اگه رگه کار کردنم بیاد…!!در این حد که مامانم کار منو از ونسا بیشتر قبول داره.آقا یه روز رگ جوگیری ما بکار افتاد خونه رو مثل دست گل کردم.مامان ساعت ۷،۸خونه رسید.انتظار داشت خونه مث

ادامه مطلب  

آمار کتاب کودک مورد نیاز  

سلام
برای سفارش مرحله دوم کتاب های کودکان مهد ، آمار کتاب های مورد نیاز ( کودکانی که هنوز کتاب دریافت نکرده اند ) را تا 9/7/93 به کارشناس بهزیستی شهرستان اعلام نمایید .
در صورت عدم ارائه به موقع آمار ، کتاب در اختیار مدیر مهد کودک یا والدین کودکان آن مهد قرار نخواهد گرفت .

ادامه مطلب  
صفحات ادامه نتايج:  1